Zakład Pogrzebowy Ewa Rzymkowska powstał 20.05.1994 r. w Chełmży.
Pierwsza lokalizacja firmy była przy ul. Chełmińskiej 11. Od października 2000r. Zakład Pogrzebowy Ewa Rzymkowska przeniósł swoje biuro do własnej kamienicy przy ul. Tumskiej 2.

Jesteśmy firmą z dwudziestopięcioletnim stażem, zatrudniamy pracowników doświadczonych w tej branży. Dysponujemy pięcioma karawanami marki Mercedes Vito oraz  samochodem osobowym, którym na życzenie klienta przewożone są osoby duchowne w konduktach pogrzebowych. Od 2010 r. posiadamy własny dom pogrzebowy w centrum miasta, który spełnia wszelkie standardy europejskie. Mieści się przy zakładzie pogrzebowym przy ul. Tumskiej 2. Jest wyposażony w kaplicę, w której na życzenie klienta można odmawiać różańce – bezpłatnie. Posiadamy pomieszczenia do przygotowania zmarłych do pochówku wyposażone w specjalistyczny sprzęt oraz pomieszczenie chłodnicze na osiem stanowisk.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży pogrzebowej, jak również pełen szacunek dla zmarłych, pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie i dostosować się do potrzeb tych, którzy stracili bliską osobę.